طلبه مدافع حرم :

امروزجنگ صفین در سوریه تکرار شده است
طلبه مدافع حرم گفت: عرصه جنگ در مقابل نیروهای تکفیری، کربلایی دیگر را رقم زده است و می توان گفت جنگ صفین به عینه در حال وقوع می باشد چرا که دشمن قرآن را علم کرده و با استناد به این کتاب و با اعتقاد قلبی به مبارزه با تشیع می پردازد.

به گزارش دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل استان اصفهان، حجت الاسلام مهدی گنجی طلبه مبلغ و مدافع حرم حضرت زینب(س) ظهر امروز در مراسم گرامیداشت ایام دهه فجر که در اداره کل دامپزشکی استان اصفهان برگزار شد گفت: امروز جبهه ای مقابل ما قرار گرفته است که می خواهد بنای اسلام حقیقی و تشیع را متزلزل کند لذا در این عرصه وظیفه مردم بسیار مهم و اساسی می باشد.

وی تاکید کرد: عرصه جنگ در مقابل نیروهای تکفیری، کربلایی دیگر را رقم زده است و می توان گفت جنگ صفین به عینه در حال وقوع می باشد چرا که دشمن قرآن را علم کرده و با استناد به این کتاب و با اعتقاد قلبی به مبارزه با تشیع می پردازد.

این طلبه مدافع حرم با بیان این که دنیا در حال نظاره این مبارزه می باشد تاکید کرد: جبهه سوریه، جبهه ی خاصی نیست بلکه مکانی مستحکم برای حفظ اقتدار ایران و تشیع می باشد لذا باید با توان فراوان این سنگر عظیم را حفظ نماییم.

وی افزود: باید در کشورمان نیروهای فکری فراوانی را بسازیم و وظیفه ساختن نیروهای انقلابی، به عهده طلاب و روحانیون می باشد چرا که این مسئله هویداست که امروز علمداری شیعه به دست طلاب و روحانیون است پس ابتدا باید با خود شناسی و وظیفه شناسی وارد این بستر شد سپس به تقویت جوانان پرداخت.

حجت الاسلام گنجی تصریح کرد: جبهه ها هم اکنون نیاز به تبلیغ فراوان دارد و نیروهای مبارز می بایست با تقویت فکری و روحی بتوانند کسب قدرت نموده و با توان بیشتری علیه تکفیری ها به نبرد بپردازند و این تقویت روحی تنها به دستان طلاب و روحانیون میسر می شود.

وی در ادامه در خصوص خاطرات خود از مبارزه با داعش  در سوریه بیان داشت: وقتی شهری را در سوریه تصرف می کردیم، سلاح ها و تغذیه هایی با مارک عربستان و ترکیه مشاهده می کردیم که همه آن ها بیانگر این بود که پیشتیبان اصلی این جریان، آمریکای جنایتکار می باشد لذا در مواقعی می دیدیم که با سلاح هایی که بوسیله آن می توان یک گردان را از بین برد، به گروه های سه نفره تشیع یورش می بردند و دوستان ما را به شهادت می رساندند.

وی در پایان  یادآور شد: ارتش بیست میلیونی که همواره مورد تاکید امام راحل قرار داشت، بخشی از آن را طلاب باید تکمیل کنند و روحانیون می بایست در جبهه جنگ سخت و به خصوص جنگ نرم پیشگام عرصه های حرکتی و مقابله به سمت دشمن، باشند تا به لطف خداوند این انقلاب به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت ولی عصر(عج) برسد.

مدافع حرم:
کار تکفیری‌ها را تمام شده بدانید/شهدای مدافع حرم خدایی فکر و عمل می کنند

فعال رسانه ای مدافع حرم ضمن تشریح وضعیت جبهه مقاومت و روحیه بالای رزمندگان اسلام در سوریه گفت: مرگ تکفیری‌ها و حامیان آن‌ها را تمام شده بدانید.

مهدی گنجی از مدافعین حرم :پیرامون چرایی حضور نیروهای ایرانی در جبهه های مقاومت اظهار کرد: هدف ما و همه رزمندگان اسلام از حضور در سوریه در درجه نخست دفاع از حریم اهل بیت است.

وی با بیان اینکه همه‌ی رزمندگان اسلام از ایران تحت عنوان نیروهای مستشاری در جبهه های مقاومت اسلامی و سوریه حاضر می شوند، گفت: تقویت جبهه مقاومت اسلامی و مقابله با دشمنی که بغض شیعه دارد از دیگر اهداف حضور نیروهای انقلابی ایرانی است.

مدافع حرم تصریح کرد: دشمنان و گروه‌های تکفیری که امروز از هیچ جنایتی و جسارتی فروگذاری نکرده اند، با بغض و کینه شدید علیه شیعه در سوریه حاضر شده اند، دشمن در سوریه برای جنگ با شیعه آمده است.

وی در توضیح و تحلیل خود از وضعیت آتی آل سعود و عربستان با توجه به تصمیمات گرفته شده اخیر همچون اعزام گسترده نیرو از عربستان به خاک سوریه، عنوان کرد: همه این تلاش ها و رجز خوانی های عربستان علیه جبهه مقاومت اسلامی منطقه چون کف روی آب است.

گنجی افزود: عربستان سعوی در حال حاضر فقط رجز خوانی می‌کند و کسی که فقط رجز خوانی می کند حتما ناتوان از عمل کردن است، عجز عربستان در مقابل موفقیت های چشمگیر اخیر جبهه مقاومت مشخص است

وی تاکید کرد: ما باید در صحنه های بین المللی بصیر باشیم و با بصیرت رفتار کنیم، سپس گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بسپاریم تا پیروز و سرافراز شویم.

مدافع حرم عنوان کرد: شهدای مدافع حرم، خدایی فکر و خدایی عمل می کنند و ما هم این‌گونه باید عمل کنیم، اخلاص شاخصه شهدای مدافع حرم است چون همگی داوطلبانه به این جبهه ها شتافتند.

وی ابراز کرد: شکست دشمنان اسلام و گروه‌های تکفیری در سوریه ومنطقه نزدیک است، امروز دیگر چیزی از تکفیری‌ها نمانده است، آنها در تلاش برای نجات خود از مرگ حتمی هستند.